O firmie

Firma Personal Project Service 24 Sp. z o.o została wyłoniona przez założycieli firmy Personal Project Service Sp. z o.o., założonej w 2005 roku w Gliwicach na Śląsku. W ciągu pierwszych lat działalności pierwotnej spółki, skupiła się ona przede wszystkim na leasingu pracowniczym. Po otwarciu rynku pracy w Unii  Europejskiej Firma zajęła się głównie pośrednictwem pracy do Szwecji, Norwegii, Holandii i  Belgii. Po wejściu do firmy niemieckich partnerów zakres zainteresowania  rozszerzył się o rynek niemiecki.

Z racji dużego doświadczenia ludzi zaangażowanych w działaność naszej firmy, w branży związanej z pozyskiwaniem dotacji unijnych, pośrednictwem pracy oraz z uwagi na wiele nawiązanych relacji biznesowych z obywatelami Ukrainy, obecnie Personal Project Service 24 Sp. z o.o. została stworzona aby odpowiedzieć na potrzeby Przedsiębiorców działających na trytorium Polski. Zajęliśmy się działalnością związaną z szeroko rozumianym doradztwem biznesowym, z głównym uwzględnieniem pomocy w zakresie pozyskiwania środków unijnych oraz pośrednictwem pracy pracowników z terenu Ukrainy do polskich przedsiębiorstw.
Personal Project Service 24 Sp. z o.o. to zespół ekspertów, którzy posiadają również wieloletnie doświadczenie w pozyskiwaniu dotacji unijnych dla Firm oraz instytucji publicznych. Ponad 6 lat pracowaliśmy na sukcesy wielu Instytucji pod marką najbardziej znanych Firm doradczych z terenu Wrocławia. Współpracujemy z najlepszymi ekspertami z branży, którzy są zaangażowani w każdy realizowany przez nas projekt. Charakteryzuje nas ogromne doświadczenie, profesjonalizm i nieustanne dążenie do sukcesu.

Nasza siła to doświadczenie!

Dotychczasowa działalność pozwoliła nam na pozyskanie łącznie ponad 90 mln PLN dofinansowania z różnych źródeł. Posiadamy doświadczenie w pozyskiwaniu oraz rozliczaniu dotacji z projektów regionalnych RPO, ogólnopolskich, badawczo- rozwojowych, eksportowych oraz pożyczek z dofinansowaniem z unii europejskiej. Blisko 80 instytucji dzięki nam otrzymało właściwe dla swojej inwestycji finansowanie, lub poprawnie rozliczyło projekt. Naszą wartością są ludzie, z którymi współpracujemy na stałe. Wśród stałych współpracowników znajdują się Analitycy Finansowi, Doradcy Finansowi, Eksperci ds. pozyskiwania finansowania ze źródeł unijnych. Nasi eksperci posiadają wieloletnie doświadczenie w branży związanej z pozyskiwaniem dotacji unijnych. Od lat weryfikują i oceniają możliwości na pozyskanie dotacji, piszą wnioski wraz z niezbędnymi dodatkowymi dokumentami takimi jak studium wykonalności, biznes plan, plan rozwoju eksportu, strategia rozwoju, analiza finansowa. Posiadamy również doświadczenie w zakresie rozliczania projektów, co jest ważnym etapem podczas procesu pozyskiwania dotacji.

Wśród naszych współpracowników możemy wskazać osoby, które prowadziły i rozliczały dotacje w strukturach Firm, co pozwala na zrozumienie problemów z jakimi borykają się przedsiębiorcy decydując się na pozyskanie finansowania unijnego. Posiadamy ekspertów, którzy na co dzień zajmują się procesem wdrażania innowacji w wielu dużych Firmach w Polsce, jak również są wykładowcami na uczelniach wyższych.

Eksperci współpracujący z PPS 24 Sp. z o.o. biorą udział w licznych konferencjach i seminariach związanych z tematyką funduszy unijnych jako prelegenci, chętnie dzieląc się swoją wiedzą, doświadczeniem i zdobytym know-how. W trakcie takich spotkań inspirujemy do nowego spojrzenia i podnoszenia poziomu innowacyjności w polskich przedsiębiorstwach, wyzwalając w pełni drzemiący w nich potencjał

Personal Project Service 24
ul. Ks. Skargi 3
47- 400 Racibórz

NIP: 6392012891
Regon: 367464270
KRS: 0000681542

biuro@pps24.pl
793 292 076