FAQ

Prowadzimy działalność gospodarczą na terenie województwa podkarpackiego- czy jest możliwe nawiązanie współpracy z Państwa Firmą w zakresie pozyskania dotacji?

Nawiązanie współpracy jest jak najbardziej możliwe w zakresie pozyskania dotacji, jak również w każdej proponowanej przez nas usłudze, niezależnie od województwa czy też miejscowości w której prowadzą Państwo działalność gospodarczą. Branże, w zakresie których działamy, pozwalają nam na współpracę z przedsiębiorcami z terenu całej Polski- jesteśmy mobilni a też duża część prac polega na wymianie informacji na drodze telefoniczno- mailowej.

Pierwsze spotkanie jak i każde kolejne przed podpisaniem umowy jest bezpłatne. Jednak przed każdym pierwszym spotkaniem proponujemy ok 10 minutową rozmowę telefoniczną z naszym ekspertem, która pozwoli nam na wstępne określenie tematów, które będą poruszane na spotkaniu.

Stawka uzależniona jest od stanowiska i miejsca pracy- przeważnie mieści się w przedziale od 10 EUR do 15 EUR brutto za godzinę pracy.

Dojazd do docelowego miejsca pracy przeważnie leży po stronie pracownika. W wyjątkowych sytuacjach jest możliwość sfinansowania przez pracodawcę takiego kosztu.

Do wynagrodzenia doliczane są dodatki. Uzależnione są od miejsca pracy i stanowiska- wynoszą od 15 EUR do 40 EUR za przepracowany dzień. Wypłacane są dodatkowo do wynagrodzenia.

Nie pobieramy dodatkowego wynagrodzenia od Pracowników za świadczenie tego rodzaju usług.

Wynagrodzenie wypłacane jest raz w miesiącu- do 10 każdego miesiąca.

Od momentu podpisania umowy każdy nasz Pracownik objęty jest ubezpieczeniem w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych. Tutaj należy pamiętać, że aby tego rodzaju ubezpieczenie było możliwe, wymagane jest aby posiadać- przez okres 30 dni przed podpisaniem umowy- ubezpieczenie w ZUS, KRUS, wpis w rejestrze bezrobotnych lub ubezpieczonym przez małżonka.

Pracownicy sami ponoszą koszt związany z zakwaterowaniem- w tym celu otrzymują dodatki do wynagrodzenia. Nasza Firma służy pomocą w znalezieniu i wskazaniu odpowiednich miejsc, dogodnych pod względem odległości od miejsca pracy, jak również oczekiwanego standardu i ceny.

Jak najbardziej jest możliwość rozpoczęcia pracy, również bez znajomości języka. Jednak z pewnością znajomość odpowiedniego języka obcego, może ułatwić pracę i możliwość objęcia lepszego stanowiska pracy.

Personal Project Service 24
ul. Ks. Skargi 3
47- 400 Racibórz

NIP: 6392012891
Regon: 367464270
KRS: 0000681542

biuro@pps24.pl
793 292 076