Pośrednictwo pracy

W ramach Naszej Firmy proponujemy Państwu usługi związane z pośrednictwem pracy. Doskonale wiemy co jest ważne dla Przedsiębiorców poszukujących dobrych pracowników do swojej Firmy. Posiadamy wszelkie niezbędne pozwolenia i certyfikaty. Głównym celem naszej działaności jest pośrednictwo w rekrutacji i wyborze najabrdziej odpowiednich pracowników z terenu Ukrainy do Polskich Przedsiębiorców. Dla Polaków, którzy poszukują pracy za granicą posiadamy oferty pracy w Firmach znajdujących się głównie na terytorium Niemiec, ale także Francji.

Osoby zainteresowane podjęciem pracy przez naszą agencje, zapraszamy do przesyłania cv na adres: praca@pps24.pl. W CV prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101 poz. 926, ze zmianami).”

Jako Firma świadcząca usługi pośrednictwa pracy, na bieżąco wspieramy  koncerny i grupy kapitałowe renomowanych firm zagranicznych i krajowych w zakresie rekrutacji stałych oraz pracy tymczasowej. Posiadamy bazę sprawdzonych i rzetelnych pracowników podstawowych jak i specjalistów takich jak: monterzy, rusztowaniowcy, elektrycy.

Oferty pracy

Kierowca C + E/ JCB- fast track JCB

Niemcy, Francja

Obowiązki pracy:

  • kierowca samochodów kategorii C+E z uprawnieniami HDS,
  • praca w transporcie lokalnym na terenie Niemiec,
  • dbanie o powierzony samochód

Więcej

Elektryk / Instalator

Niemcy

Obowiązki pracy:

  • montaż instalacji elektrycznych,
  • układanie tras kablowych,
  • wykonywanie prac instalacyjnych

Więcej

Personal Project Service 24
ul. Ks. Skargi 3
47- 400 Racibórz

NIP: 6392012891
Regon: 367464270
KRS: 0000681542

biuro@pps24.pl
793 292 076